Beemdstraat 4, 3700 Tongeren
012 23 12 14
info@stltongeren.be

Team

Directie

Jeroen Pasveer

Algemeen | directie@stltongeren.be


Zorgleerkrachten

Kleuter- en lager onderwijs

Kleuters : Juf Nancy

Lager : Juf Silvia L.


Leerkrachten

Kleuteronderwijs

Instap Juf Steffi en juf Stefanie

K1A : Juf Riane

K1B : Juf Lotte S. en juf Veerle H.

K2A : Juf Caro-lien

K2B : Juf Lotte M. en juf Veerle H.

K3A : Juf Silvia H. en juf Veerle H.

K3B : Juf Vicky C. e, juf Veerle H.

Beweging : Juf Christa


Kleuteronderwijs

Kinderverzorgster

Juf Anne en juf Ruth


Leerkrachten

Lager onderwijs

L1A : Juf Anja

L1B : Juf Hilde

L2A : Juf Steffie

L2B : Juf Els en meester Juan

´╗┐L2C : juf Mira

L3A : Juf Veerle D. en meester Raf

L3B : Juf Charlotte en meester Juan

L4A : meester Davy

L4B : meester Koen

L5A : Juf Laurine

L5B : Juf Lisa M. en juf Ilse

L6A : Juf Sofie

L6B : Juf Han en juf Lisa B.

Bewegingsopvoeding : meester Christophe

Zwemmen : Juf Rhiannon

Muzische leerkracht L1A t.e.m. L6B : meester Geert


Administratieve medewerkers

Administratie | Sven Hoste | administratie@stltongeren.be

Boekhouding | Fabiola Colemonts | boekhouding@scholengroepkbt.be

Boekhouding | Tanja Boes | boekhouding@scholengroepkbt.be

ICT Pedagogisch | Raf Lambrix | raf.lambrix@stltongeren.be

ICT Pedagogisch | Vicky Coenen | vicky.coenen@stltongeren.be

Logistiek | Veerle Vos | logistiek@scholengroepkbt.be

Personeel | Annick Heleven | personeel@scholengroepkbt.be

ICT Co├Ârdinatoren| Jan Houbrechts & Johan Stulens | ict@scholengroepkbt.be


Preventie en Welzijn

Luc Moris | preventie@scholengroepkbt.be


Onderhoud

Karine Albers